Abonēšana tiek automātiski atjaunota atbilstoši jūsu izvēlētajam piegādes intervālam, un pēc katras veiksmīgas atjaunošanas veikals automātiski piegādās produktus.
Piemēram, ja esat uzsācis ikmēneša abonementu, tad sistēma katru mēnesi automātiski noņems maksu no jūsu maksājumu kartes, un jūs katru mēnesi saņemsiet produktus uz savu norādīto piegādes vietu, un jums pašam nebūs jāveic pasūtījums!

Vai es varu apturēt vai atcelt abonementu?

Jā, protams. Jūs varat jebkurā laikā apturēt vai atcelt abonementu klientu portālā, kā redzams zemāk redzamajā ekrāna attēlā. Vienīgais gadījums, kad abonementu nevar atcelt, ir tad, ja esat uzsācis abonementu, kam nepieciešams noteikts maksājumu skaits, pirms to var atcelt.
Klientu portālam var piekļūt, izmantojot saiti, ko saņēmāt e-pastā, kas jums tika nosūtīts, kad veikalā veicāt pirmo abonēšanas pasūtījumu. Saviem abonementiem varat piekļūt arī tad, ja izveidojat kontu veikalā.

Screenshot of cancellation the subscription.

Kā es varu izlaist vai pārplānot maksājumu?

Maksājumu var izlaist vai pārplānot klientu portālā. Katrai plānotajai piegādei blakus būs poga Izlaist maksājumu, kuru varat izmantot, lai izlaistu maksu. Maksājumu var pārplānot, noklikšķinot uz pogas Pārplānot blakus piegādes datumam.

Vai es varu pievienot produktus savam abonementam?

Protams. Jūs varat pievienot produktus abonementam klientu portālā. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas Rediģēt produktu kartē un rediģējiet, noņemiet vai pievienojiet produktus savam abonementam.

Kas notiek, ja maksājumu nevar apstrādāt?

Ja abonementu nevar atjaunot, jo maksājumu nav iespējams apstrādāt, jūs saņemsiet e-pastu ar saiti, kurā varat droši atjaunināt savu maksājuma metodi.